ÖVRIGT / Musikinstrument / Gitarr 5395066
nr 539 5066
Gitarr
längd: 94 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 september 2008
kl 16:36:57
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
Gitarr
nr 539 5066
Gitarr
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 1 september 2008 |